Informace

Byt, 3+1

Nabídka světlého bytu ve 2. patře revitalizovaného panelového domu stojícího uprostřed zeleně nedaleko stanice metra Střížkov. 

Účelná dispozice se skládá z obývacího pokoje, samostatné kuchyně, 2 ložnic, koupelny (se sprchovým koutem a WC) a vstupní chodby. 

V bytě je zděné jádro, nové rozvody elektro a nové stoupačky. Ve vstupní hale jsou vestavěné úložné prostory, K jednotce přísluší komora na patře. Vytápění ústřední dálkové. Dům je dobře udržovaný, zateplený, má plastová okna s vnitřními žaluziemi a novou fasádu. Moderní výtah a společné prostory jsou střeženy kamerami. Obyvatelům je k dispozici kolárna/kočárkárna

Výhodná poloha v pohodlném dosahu všeho potřebného: v krátké docházkové vzdálenosti je mateřská a základní škola, gymnázium, obchodní centrum, lékárna i poliklinika. Oblast zpříjemňuje park Přátelství s dětskými hřišti, venkovní posilovnou a vodními prvky, další zelené plochy a hřiště jsou mezi domy. Výborné dopravní spojení zajišťuje metro linky C, k dispozici jsou i autobusové spoje. Autem se lze rychle napojit na dálnici D8, D10 i Pražský okruh. 

Podlahová plocha 52,6 m2 (včetně komory mimo byt 2,51 m2). 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101318
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 590 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  53 m²
 • Celková plocha
  53 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.