Informace

Byt, 3+kk

Světlý moderní byt s terasou přístupnou ze všech pokojů je umístěn v 11. podlaží domu v oblíbeném rezidenčním komplexu Zahálka se spoustou zeleně. Projekt je zasazen do rozvíjející se lokality ve čtvrti Modřany, nachází se v sousedství golfového hřiště a dalších sportovišť podél Vltavy. Garážové stání a sklep v ceně. 

Plocha bytu je účelně rozdělena na obývací pokoj s kuchyní, 2 ložnice, koupelnu, samostatnou toaletu a vstupní chodbu. Ze všech pokojů lze vstoupit na krytou terasu, z obývacího pokoje se otevírá výhled přes Vltavu na kostel sv. Jana Nepomuckého v Chuchelském háji.

Byt je součástí 1. fáze projektu Zahálka dokončeného v r. 2021. Ke standardu patří francouzská dřevěná okna či odolné laminátové podlahy. Kuchyňská linka na míru je vybavena vestavnými spotřebiči Siemens, ve stylu ladícím s kuchyní jsou i vestavěné skříně v ložnici a chodbě. Vytápění je řešeno centrálně. Kupní cena zahrnuje 1 garážové stání a sklep

Nová obytná čtvrť vyniká množstvím zeleně navržené renomovanými krajinářskými architekty. V bezprostřední blízkosti je navíc golfové hřiště, blízko je k venkovním i vnitřním sportovištím a na cyklostezku, po níž lze pohodlně dojet až do centra. V dosahu je autobusová, tramvajová i železniční zastávka, občanská vybavenost je v krátké dojezdové vzdálenosti.  

Podlahová plocha 80,3 m2, terasa 29,2 m2. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101344
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Terasa
  29 m²
 • Celková plocha
  110 m²
 • Parkování
  1 garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.