Informace

Byt, 3+1

Nabízíme k prodeji slunný třípokojový byt s terasou a předzahrádkou v přízemí novostavby v Bratislavě II. Byt se nachází v novostavbě ležící v klidnější části Bratislavy nedaleko lesoparku Vrakuňa.

Dispozici bytu tvoří vstupní chodba, 2 samostatné ložnice, z toho jedna se vstupem na terasu, dále obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku a též s možností vstupu na terasu s předzahrádkou, koupelna (s vanou a přípravou na WC, umyvadlo), technická místnost s plynovým kotlem a přípojkou na pračku. V ceně bytu je dokončení do standardu v barevném odstínu dle výběru kupujícího.

Standard tvoří okna s trojskly, podlahové vytápění, vlastní kotel Buderus. K bytu je nutné přikoupit 2 parkovací stání přímo před domem za 2 x 10 000 eur. Dům se nachází v příjemném novém uzavřeném kondominiu obývaném především mladými rodinami.

Oblast disponuje kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. Samozřejmostí jsou zastávky MHD, školy i školka, obchody, fitness, restaurace, kavárny atd. Nedaleko se nachází promenáda podél Malého Dunaje vhodná k relaxaci, procházkám, běhu, bruslení či cyklovýletům.

Interiér 68 m2, terasa 37 m2, předzahrádka 38 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101409
 • Cena celkem
  6 447 805 Kč / 259 000 €
 • Podlahová plocha *
  68 m²
 • Terasa
  37 m²
 • Celková plocha
  105 m²
 • Přední zahrada
  38 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.