Informace

Byt, 4+1

Nabídka světlého klimatizovaného bytu s vysokými stropy, balkonem a svěžím interiérem vytvořeným dle návrhu interiérového designéra. Stylový byt se nachází ve 4. podlaží funkcionalistického domu s výtahem v atraktivní lokalitě širšího centra, v Praze 8 – Karlíně, kousek od krásně upraveného Karlínského náměstí a stanice metra Křižíkova. Možnost pronájmu parkovacího stání ve vnitrobloku.

Praktickou a zároveň variabilní dispozici tvoří prostorný obývací pokoj, samostatná kuchyně se vstupem na balkon, 3 pokoje, koupelna, 2 samostatné toalety, komora a zádveří. Obývací pokoj a 2 pokoje jsou orientované na jih do ulice, 3. (nejmenší) pokoj a kuchyně s balkonem na východ do vnitrobloku.

Byt byl kompletně zrekonstruován s maximálním ohledem na zachování původních řemeslných prvků. Kuchyně je vybavena žulovou pracovní deskou a spotřebiči Bosch, koupelna sanitou Kaldewei. Okna jsou repasovaná špaletová do ulice a nová do vnitrobloku. Kuchyně a koupelna prošly zcela čerstvou rekonstrukcí, nová je špičková myčka a pračka se sušičkou. Hravé i praktické dětské pokoje nesou rukopis předního interiérového designéra. V bytě je nainstalován inteligentní klimatizační systém Samsung, vytápění zajišťuje centrální domovní plynová kotelna. Energetickou úsporu zajišťují nová LED svítidla s vysokou účinností a chytré termoventily radiátorů. Součástí vybavení je inteligentní dveřní zámek a hlásiče kouře/CO. Dostatek úložného prostoru poskytují velké vestavěné skříně a sklepní kóje. Výborně udržovaný dům byl vystavěn v r. 1939 dle návrhu architekta Josefa Blechy ml. Výtah vede přímo do pater, kde jsou pouze 2 bytové jednotky. SVJ má výnos z pronájmu společných prostor, k bytu je možné pronajmout parkovací stání ve vnitrobloku.

Jedinečná čtvrť Karlín nabízí vše potřebné k pohodlnému životu bez nutnosti dojíždění – jsou zde školy, obchody, kvalitní restaurace, bistra i útulné kavárny, zdravotnické služby, sportoviště i kulturní vyžití. Dům stojí přímo u tramvajové zastávky a stanice metra, cesta do centra je otázkou necelých 5 minut. K procházkám či výletům na kole vybízí postupně revitalizovaný Rohanský ostrov s cyklostezkou nebo park na vrchu Vítkov.

Podlahová plocha 133,2 m2, balkon 6,3 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101748
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  133 m²
 • Balkon
  6 m²
 • Celková plocha
  140 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.