Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Velmi světlý jihovýchodně orientovaný byt se slunnou terasou, impozantním výhledem do dalekého okolí a s garážovým stáním je součástí moderního rezidenčního komplexu zasazeného do sousedství hostivařského lesoparku ve čtvrti Horní Měcholupy s kompletní občanskou vybaveností. 

Plocha bytu v 6. podlaží je rozdělena na obývací pokoj s kuchyní, jídelním koutem a vstupem na jižně orientovanou krytou terasu, dále 3 ložnice (s okny na východ), koupelnu (vana, WC, umyvadlo, přípojka na pračku), samostatnou toaletu, šatnu a vstupní chodbu. 

Projekt byl dokončen v r. 2018, v domě je výtah. Okna jsou plastová s dvojskly, podlahy i dveře dřevěné. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči, vytápění centrální. Kupní cena zahrnuje garážové stání, rezidenti mají možnost využívat uzavřené hřiště, z něhož lze projít přímo do parku nebo k základní škole. Součástí pozemku je i zóna na grilování.

Ideální poloha komplexu u rozlehlého lesoparku s dětskými hřišti, cyklistickými a turistickým stezkami nebo pláží a zároveň v dosahu všeho potřebného. V bezprostřední blízkosti funguje kromě základní školy i mateřská škola a prodejna potravin, blízko je také pošta, lékárna, supermarket, dětská herna, oblíbená restaurace s pivovarem, tenisové kurty či dvanáctijamkové golfové hřiště. Pouhých 10 minut trvá cesta autobusem ke stanici metra Háje, přímé autobusové spoje jezdí také ke stanici metra Skalka nebo na Černý Most, v pohodlném dosahu je železniční zastávka, odkud je možné během chvíle dojet až do centra. Autem se lze rychle napojit na dálnici D1 a Pražský okruh.

Podlahová plocha 90 m2, terasa 11,6 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  12 500 000 Kč / 528 765 €
 • Poplatky za služby
  6 700 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha
  90 m²
 • Terasa
  12 m²
 • Celková plocha
  102 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  101881

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.