Informace

Byt, 3+kk

Kompletně zařízený moderní byt s lodžií a garážovým stáním v rezidenčním projektu Trinity rozkládajícím se na rozhraní Nového Města a Karlína, v dynamicky se rozvíjející lokalitě na Rohanském ostrově. 

Plocha bytu ve 4. podlaží se skládá z prostorného obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, dvou ložnic, vzdušné koupelny (sprchový kout, WC), samostatné toalety a vstupní haly. Na obývací pokoj navazuje lodžie orientovaná do vnitrobloku

Rezidence byla dokončena v r. 2016. Byt prosvětlují velkoformátová okna, podlahy jsou dřevěné, dostatek úložného prostoru zajišťují vestavěné skříně. Kuchyně je plně vybavena (včetně indukční varné desky a myčky nádobí). Vytápění je centrální dálkové, v pokojích jsou podlahové konvektory, v obývacím pokoji klimatizace. Vstupní dveře jsou protipožární a bezpečnostní (tř. III), bezpečí zajišťuje též videotelefon. V domě přístupném na čip je výtah a kamerový systém, kupní cena zahrnuje 1 garážové stání a sklep, rezidentům je k dispozici kočárkárna. Byt je nabízen kompletně zařízený moderním nábytkem dle fotografií. 

Nová rezidenční čtvrť se nachází v těsném sousedství centra metropole. Přes Vltavu je právě dokončována nová lávka, která umožní krátké spojení k Pražské tržnici nebo budoucí koncertní hale České filharmonie. V okolí fungují kavárny, restaurace, vinárny, obchody, ale také školy, galerie, divadla či lékařské služby. Stanice metra a tramvajová zastávka Křižíkova je vzdálena jen pár minut chůze. Kolem domu vede cyklistická a běžecká stezka, nedaleko funguje fitness/relaxační centrum a golfové odpaliště

Podlahová plocha 86 m2, lodžie 7 m2, sklep 5,2 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101902
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  86 m²
 • Lodžie
  7 m²
 • Celková plocha
  93 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  5 m²
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.