Informace

Byt, 2+kk

Byt po právě dokončené rekonstrukci, s balkonem orientovaným na jihovýchod do velkého vnitrobloku s parkovou úpravou a dětským hřištěm je umístěn ve 3. podlaží bytového domu bez výtahu. 

Dispoziční řešení nabízí velkou obytnou kuchyni, obývací pokoj s balkonem, 1 ložnici, předsíň a koupelnu s WC. 

Byt byl v r. 2023 kompletně zrekonstruován (včetně rozvodů elektřiny, vody, topení, nových parapetů a úpravy stěn či podlah). Na podlahách jsou dubové parkety 1. jakosti (bez suků), kuchyně zn. Oresi je vybavena spotřebiči AEG a Bosch v bílé barvě. Vytápění zajišťuje nový plynový kotel Junkers. 

Dům stojí v boční ulici na rozhraní Vinohrad a Vršovic, v místě se spoustou zeleně a nedaleko noblesní vilové čtvrti, jejíž součástí je i dům bratří Čapků. V krátké docházkové vzdálenosti funguje prodejna potravin, několik mateřských a základních škol, blízko je OC Eden a hned několik vnitřních i venkovních sportovišť (fotbalový, atletický, zimní i plavecký stadion, koupaliště, ragbyové hřiště či hřiště na pozemní hokej). Autobusem ze zastávky vzdálené pár kroků od domu lze během 5 minut dojet ke stanici metra Flora, za 15 minut do centra k přestupní stanici Florenc. 

Podlahová plocha 53,57 m2 (včetně sklepa 4,06 m2) , balkon 1,04 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102098
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 573 Kč
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Balkon
  1 m²
 • Celková plocha
  55 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  4 m²
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.