Informace

Byt, 3+kk

Kompletně zařízený, dosud neobývaný moderní byt s velkým balkonem a garážovým stáním v oblíbeném rezidenčním komplexu Zahálka se spoustou zeleně. Projekt se rozkládá v těsném sousedství golfového hřiště a dalších sportovišť podél Vltavy, v rozvíjející se lokalitě Modřan nedaleko lesoparku Hodkovičky.  

Praktickou dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta a vstupní chodba. Z obývacího pokoje a větší ložnice vede vstup na prostorný balkon

Budova s bezbariérovým přístupem byla vystavěna jako nízkoenergetická, k bezpečí rezidentů přispívá kamerový systém a vstup na čip. Nad rámec standardu jsou v bytě dřevěné podlahy Boen, sanita Villeroy & Boch a baterie Hansgrohe. Dostatek denního světla proudí velkoformátovými dřevěnými okny, automatické větrání zajišťuje rekuperační jednotka, vstupní dveře jsou protipožární a bezpečnostní (třídy 3) se zvukovým útlumem. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči Whirlpool. Vytápění podlahovými konvektory, zdroj tepla je centrální dálkový. Kupní cena zahrnuje 1 garážové stání a sklep

Nová obytná čtvrť vyniká spoustou upravené zeleně navržené renomovanými krajinářskými architekty. V bezprostřední blízkosti je navíc golfové hřiště, blízko je k venkovním i vnitřním sportovištím a na cyklostezku, po níž je možné pohodlně dojet až do centra. V dosahu je autobusová, tramvajová i železniční zastávka, občanská vybavenost je v krátké dojezdové vzdálenosti – například mateřská a základní škola či supermarket 3 minuty autem.  

Podlahová plocha 87,2 m2, balkon 17,6 m2.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102140
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 630 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Balkon
  18 m²
 • Celková plocha
  105 m²
 • Parkování
  1 garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.