Informace

Byt, 1+kk

Světlý a vzdušný, východně orientovaný jednopokojový byt s prostorným balkonem a úchvatným výhledem do zeleně je součástí moderního rezidenčního komplexu na rozhraní Hostivaře a Strašnic. Garážové stání a sklep jsou v ceně.

Účelnou dispozici bytu ve 2. podlaží tvoří velký obytný prostor s částečně oddělenou kuchyní, koupelna (s vanou, WC a přípojkou na pračku a sušičku) a předsíň.  Z obývacího pokoje stejně jako z přilehlého balkonu se otevírá velmi pěkný výhled do vzrostlých stromů a upravených keřů.

Komornější rezidence byla dokončena v r. 2011, v domě je výtah. Standard zahrnuje velkoformátová hliníková okna, dřevěné podlahy, v koupelně dlažbu. V bytě je nová kuchyně, v předsíni vestavěná skříň. K jednotce přísluší garážové stání a sklep.

Čtvrť poskytuje kompletní občanskou vybavenost (obchodně-zábavní centrum, sportoviště, zdravotnická zařízení, množství restaurací aj.), nedaleko rezidence začíná přírodní park Hostivař-Záběhlice s cyklostezkami, turistickými trasami a oblíbenou rekreační oblastí okolo přehrady. Dopravní spojení s centrem zajišťují tramvaje a vlaky, autobusem nebo tramvají lze během chvilky dojet ke stanici metra Skalka, autem je možné ihned najet na Jižní spojku. 

Podlahová plocha 49 m2, balkon 9,5 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  6 490 000 Kč / 266 311 €
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Balkon
  10 m²
 • Celková plocha
  59 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  102160
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.