Informace

Byt, 3+kk

Nabídka nového světlého mezonetového bytu s klimatizací a balkonem do vnitrobloku. Byt je součástí historického bytového domu stojícího v Praze 7 – Holešovicích jen pár kroků od Výstaviště, Stromovky a budoucí zastávky rychlodráhy na letiště.

Ve vstupní úrovni (6. NP) se nachází obývací pokoj s přípravou na kuchyni, ložnice se vstupem na balkon orientovaný na severovýchod do zeleného vnitrobloku, dále koupelna, samostatná toaleta a zádveří. V horní úrovni je druhá ložnice na galerii s úložným prostorem a navazující koupelnou.

Spoustu denního světla do obývacího pokoje propouštějí velká střešní ateliérová okna, ložnice mají okna do klidného vnitrobloku. Celý byt sjednocují světlé dubové podlahy, všechny místnosti mají klimatizaci. V domě je nový výtah (do mezipater), střecha a fasáda do dvorního traktu, nová uliční fasáda je v plánu. 

Vynikající místo se nachází v širším centru Prahy, v bezprostřední blízkosti Výstaviště a Veletržního paláce. Skvělou dopravní dostupnost zajišťují tramvaje zastavující hned u domu, daleko není ani stanice metra a nádraží Holešovice, kousek od domu bude i zastávka rychlodráhy na letiště. Lokalitu zpříjemňuje krásně upravená rozlehlá Stromovka. V pěším dosahu funguje obchodní centrum, spousta obchodů, restaurací, bister a kaváren i artové kino

Podlahová plocha 99,5 m2, balkon 4,2 m2

Vybavení

 • Výtah
 • Klimatizace

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102179
 • Cena celkem
  15 790 000 Kč / 634 264 €
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Terasa
  4 m²
 • Celková plocha
  104 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.