Informace

Byt, 1+kk

Plně zařízená garsoniéra s balkonem se nachází ve 4. patře moderního bytového komplexu s výtahem na pomezí Střížkova a Letňan, v příjemné lokalitě s výhodným spojením do centra Prahy. Jedná se o družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví.

Uspořádání bytu je koncipováno jako hlavní obytná místnost s místem pro spaní i odpočinek a kuchyní, doplněné o koupelnu s toaletou a vstupní chodbu. Z obývacího prostoru je přístupná lodžie, otevírající výhled do klidného vnitrobloku.

Standard bytu zahrnuje plastová okna a balkonové dveře s mikroventilací, robustním celoobvodovým kováním a čtyřpolohovým otevíráním, plovoucí podlahu a v koupelně keramické obklady a dlažbu RAKO. Vytápění zajišťuje centrální systém z domovní kotelny. Součástí kupní ceny je veškeré vybavení a nábytek

Okolí nabízí snadný přístup k obchodnímu centru Letňany, parku Přátelství a sportovištím, jako je zimní stadion nebo aquapark. Kolem bytového domu prochází cyklostezka, která vybízí k výletům a lze se po ní dostat až k Vltavě. Nedaleké zelené plochy, jako je Ďáblický háj a lesopark Letňany, přispívají k vytváření příjemné atmosféry v okolí a poskytují možnost odpočinku a relaxace.

Podlahová plocha 26,6 m2, lodžie cca. 3,2 m2, komora cca. 4,5 m2.

Družstevní vlastnictví, nesplacená anuita za byt k 15.6.2023 je 962.848 Kč. Měsíční splátka je 9.513 Kč; možnost okamžitého převodu do OV.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102254
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  27 m²
 • Lodžie
  3 m²
 • Celková plocha
  30 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  5 m²
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.