Informace

Byt, 2+1

Atypický světlý byt před rekonstrukcí je umístěn v historickém komorním bytovém domě, který stojí v Praze 6, na prestižním místě přímo u Písecké brány a parku Charlotty G. Masarykové v blízkosti Pražského hradu. Prostor vhodný i jako ateliér/kancelář. 

Současnou dispozici tvoří 2 pokoje, kuchyňka, koupelna s WC a předsíň. Dispozici lze stavebně upravit na praktické 3+kk. 

Byt je ve stavu ke kompletní rekonstrukci. Stropy jsou klenuté, dveře původní masivní, velká dřevěná špaletová okna opatřená mřížemi jsou umístěna nad travnatým pásem oddělujícím dům od chodníku, kuchyně má okno do zahrady. K jednotce je možné dokoupit samostatný sklep. Udržovaný dům z r. 1912 se 4 bytovými jednotkami a 1 ateliérem je umístěn v památkové rezervaci, sám není nemovitou kulturní památkou.

Nádherné místo v těsném sousedství Písecké brány s kavárnou a galerií, pár minut chůze od Pražského hradu. Malebný a úžasně klidný kout Prahy 6 dýchá historií, obytnou čtvrť charakterizují parky, dlážděné uličky a nízké bytové domy se vzrostlými zahradami. Blízko je ke všemu potřebnému, včetně stanice metra Hradčanská i tramvajových zastávek, v okolí fungují kavárny a restaurace. 

Podlahová plocha 65,83 m2. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102282
 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha *
  66 m²
 • Celková plocha
  66 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.