Informace

Byt, 2+kk

Citlivě rekonstruovaný noblesní byt s unikátními dochovanými historickými prvky, jako jsou malované stropy nebo krb, jehož atmosféru dotvářejí výhledy do zámeckého parku, je umístěn v 1. patře dobře udržované novorenesanční budovy vystavěné na gotických základech. Místo nabízí bydlení v klidné rezidenční čtvrti v blízkosti zámku nebo nábřeží řeky Labe.

Dispozici bytu tvoří vstupní chodba s kuchyňskou linkou a koupelna s toaletou. Hlavní obytná místnost s impozantním restaurovaným malovaným stropem navazuje na velkorysou ložnici s otevřeným krbem. Jednoduchou úpravou se v hlavní ložnici dá vytvořit další samostatný pokoj. Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, původní repasovaná špaletová okna a dvoukřídlé obložkové dřevěné dveře. Vytápění je řešeno plynovým kotlem.

Okolí vybízí k procházkám a jízdě na kole. Město disponuje plně vybavenou infrastrukturou, v dochozí vzdálenosti se nachází kino, základní škola s gymnáziem, a několik sportovišť, včetně posilovny nebo plaveckého bazénu. Spojení s Prahou zajišťují autobusy, Černý Most se nachází od města pouhých 15 minut po dálnici D10.

Podlahová plocha 84 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102293
 • Cena celkem
  5 500 000 Kč / 216 920 €
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Celková plocha
  84 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.