Informace

Byt, 2+kk

Elegantní zrekonstruovaný byt s vysokými stropy a balkonem je umístěn ve 3. podlaží historického viladomu s 8 bytovými jednotkami. Noblesní budova stojí na oploceném pozemku s parkováním v klidné části lázeňského města Mariánské Lázně.

Plocha bytu se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a vstupem na balkon, 1 ložnice se šatnou, koupelny (s vanou a WC) a předsíně. 

V bytě s více než třímetrovými stropy je nová kuchyňská linka, vybavena spotřebiči Gorenje (indukční varnou deskou, elektrickou i mikrovlnnou troubou), pračka Electrolux, nová dřevěná špaletová okna, plovoucí dřevěné podlahy a repliky původních dveří. Vytápění řeší nový plynový kotel Brötje. Obyvatelům domu je k dispozici parkoviště a úložné prostory ve sklepě.

Kousek od domu funguje kavárna či tenisový klub, centrum lázeňského města s divadlem, promenádami, restauracemi i obchody je vzdáleno jen pár kroků. Přímo v ulici je autobusová zastávka, blízko Lesní pramen. Mariánské Lázně vynikají množstvím zeleně v upravených městských parcích, dalšími zelenými plochami jsou okolní husté lesy, kterými vedou turistické a cyklistické trasy.

Podlahová plocha 63 m2, balkon 4 m2, sklep 5 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102412
 • Cena celkem
  4 500 000 Kč / 180 759 €
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Balkon
  4 m²
 • Celková plocha
  67 m²
 • Parkování
  Kryté parkování ve dvoře
 • Sklep
  5 m²
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.