Informace

Byt, 2+kk

Prostorný moderní byt s velkým balkonem je umístěn v 5. podlaží oceňovaného bezbariérového rezidenčního komplexu Live Up – Netroufalky, který je citlivě zasazen do zeleně nad rekreační oblastí Riviéra a Čertík. Místo poskytuje jedinečné výhledy na město, Špilberk, Petrov a okolní lesy.

Účelnou dispozici bytu tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, 1 ložnice, koupelna (s walk-in sprchovým koutem a WC) a předsíň s nikou na pračku. Z obou pokojů vede vstup na terasu orientovanou na severozápad k lesoparku a směrem k údolí Svratky

Rezidence byla vystavěna v r. 2017 a získala ocenění Stavba roku. K nadstandardnímu vybavení patří dubové podlahy Kährs s topnými konvektory, kuchyně italské značky Poliform s téměř nepoužitými spotřebiči Miele, pračka stejné značky, bezfalcové dveře, kvalitní vestavěné skříně, světla, záclony a závěsy na velkoformátových oknech. Cena zahrnuje veškeré vybavení a sklep. Možnost garážového stání.

Příjemně klidné místo na konci zástavby přímo u lesoparku na Čertově kopci, s veškerou občanskou vybaveností v pěším dosahu nebo krátké dojezdové vzdálenosti. Blízko je vyhlášené koupaliště Riviéra, bike aréna i další možnosti sportovního vyžití či relaxace. Rychlou dostupnost středu města zajišťují autobusy a trolejbusy ze zastávky vzdálené pouhých 100 metrů od domu.

Podlahová plocha 64 m2, terasa 18 m2. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102459
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  64 m²
 • Terasa
  18 m²
 • Celková plocha
  82 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.