Informace

Byt, 4+kk

Tichý a slunný byt se dvěma prostornými balkony, praktickou dispozicí a výhledy do zeleně je součástí moderní rezidence se společnou uzavřenou zahradou. Komplex je zasazen do klidné boční ulice u zeleného svahu, v pěším dosahu stanice metra a tramvajových zastávek Palmovka. Garážové stání a sklep v ceně.

Interiér jihozápadně orientovaného bytu ve 4. podlaží je rozdělen na prostorný obývací pokoj s kuchyní na míru, jídelnou a balkonem, hlavní ložnici s en-suite koupelnou a druhým balkonem, další 2 ložnice, centrální koupelnu, samostatnou toaletu, předsíň a komoru.

Součástí vybavení jsou dřevěná okna s interiérovými žaluziemi, klimatizace obývacího pokoje a hlavní ložnice, laminátové podlahy, kompletní kuchyňská linka na míru od truhláře se spotřebiči Siemens (včetně sklokeramické i indukční varné desky). Vytápění z centrální kotelny. Kupní cena zahrnuje sklep, garážové stání a podíl na pozemku se zahradou a dětským hřištěm, přístupným pouze rezidentům.

V okolí fungují veškeré služby, jen pár kroků vede do mateřské i základní školy, blízko je supermarket, restaurace, pošta, poliklinika, lékárna i divadlo Pod Palmovkou nebo OC Harfa a O2 arena. Perfektní dostupnost zajišťuje metro linky B a několik tramvajových linek. Daleko není ani do parků a na cyklostezky.

Podlahová plocha 103,09 m2, balkony 6,77 m2 a 6,47 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102551
 • Cena celkem
  15 300 000 Kč / 603 788 €
 • Podlahová plocha *
  103 m²
 • Balkon
  13 m²
 • Celková plocha
  116 m²
 • Parkování
  1 garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.