Informace

Byt, 3+kk

Vkusně zrekonstruovaný, světlý byt se 2 koupelnami a krásným výhledem na kostel Nejsvětější Trojice i do bohaté zeleně je umístěn ve 4. podlaží elegantního, pěkně zrenovovaného pavlačového domu s moderním výtahem v Praze 5 na Smíchově nedaleko pěší zóny Anděl. Jednotka je do 31. 3. 2025 pronajata za tržní nájemné.

Dispozici tvoří rohový, jihozápadně orientovaný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, bidet, WC) s okny do klidné boční ulice, druhá ložnice/pracovna, koupelna (sprchový kout, WC s bidetovou sprškou) a vstupní chodba.

Byt byl kompletně zrekonstruovaný v r. 2019 (stejně jako celý dům), je výborně odhlučněný a je nabízen plně vybavený. Interiér zútulňují dřevěné podlahy a špaletová okna. Vstupní dveře jsou bezpečnostní s videotelefonem, dům navíc střeží kamerový systém. Byt poskytuje dostatek úložných prostor, kuchyňská linka má vestavěné spotřebiče včetně indukční varné desky či lednice na víno. Podlahy v koupelnách jsou vyhřívané. K jednotce přísluší sklep, za poplatek je možné zajistit venkovní parkovací stání ve dvoře vedlejšího domu.

V bezprostředním okolí funguje vše potřebné, přímo u domu je tramvajová zastávka, odkud lze během 3 minut dojet ke stanici metra Anděl. Pár kroků od domu je základní škola, nedaleko i Francouzské lyceum, lokalitu zpříjemňují upravené parky Bertramka, Sacré Coeur nebo zahrada Kinských.

Podlahová plocha 79,6 m2, sklep 2,5 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102576
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Celková plocha
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.