Informace

Byt, 2+kk

Nově zrekonstruovaný byt je umístěn ve 3. podlaží rezidence s 15 jednotkami v kompletně zrekonstruovaném historickém bytovém domě stojícím v oblíbené živoucí čtvrti Praha 7 – Holešovice nedaleko stanice metra Vltavská a rozvíjející se oblasti Bubny. 

Účelnou dispozici východně orientovaného bytu tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, ložnice, vstupní chodba a koupelna se sprchovým koutem a WC. V chodbě je prostor pro vestavěnou skříň a přípojka na pračku. 

Ke kvalitnímu standardu vybavení patří dubové podlahy, velkoformátová dlažba v dekoru terazzo, bezfalcové dveře Sapeli s kováním M&T, sanita Vitra a Laufen, koupelnové baterie Grohe včetně hlavové sprchy. K bytu přísluší sklep, dům má reprezentativní společné prostory a moderní výtah. Rekonstrukce celého domu probíhala dle architektonického návrhu, jehož výsledkem je nevšední design kombinující nové prvky s původními a odkazující ke zdejší bývalé továrně z 19. století

Pěkná budova stojí v boční jednosměrné ulici rovnoběžné s hlavní holešovickou třídou Komunardů, lemovanou kavárnami, bistry a obchody. V pohodlném dosahu je vše potřebné včetně několika sportovišť, kousek od domu staví tramvaje umožňující rychlé spojení do centra či ke stanicím metra Vltavská, Nádraží Holešovice a Palmovka. V blízkosti je také nová lávka HolKa pro pěší a cyklisty, postupně rekonstruovaná Holešovická tržnice, v budoucnu bude blízko i koncertní hala České filharmonie, navíc projde rozsáhlou revitalizací nedaleký brownfield okolo nádraží Bubny, kde bude mj. zastávka rychlodráhy na letiště

Podlahová plocha 51,7 m2, sklep 3,8 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102670
 • Cena celkem
  9 290 000 Kč / 373 167 €
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Celková plocha
  52 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.