Informace

Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný byt se západně orientovanými okny poskytujícími pěkné výhledy do uliční zeleně se nachází v boční jednosměrné ulici v Praze 10 na rozhraní Vršovic a Vinohrad, v pohodlném dosahu všeho potřebného.

Dispozice bytu ve 2. patře se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, ložnice, koupelny (s vanou, sprchovým koutem, přípojkou na pračku), samostatné toalety, předsíně a komory. Oba pokoje jsou orientované na západ do nefrekventované ulice. 

Byt je po kompletní rekonstrukci v roce 2019, podlahy jsou nové vinylové, v koupelně a na toaletě je vyhřívaná dlažba. V březnu r. 2023 byla vyměněna okna za nová špaletová s tepelně izolačním dvojsklem na exteriérové straně a s jednoduchým sklem na vnitřní straně. Kuchyně je kompletně vybavena včetně myčky nádobí, chladničky s mrazákem, elektrické trouby, mikrovlnné trouby a indukční varné desky. Vytápění je zajištěno pomocí elektrických přímotopů, lze změnit na plynové vytápění. K bytu přísluší sklep. Dům má udržované společné prostory a společný dvorek umožňující posezení na čerstvém vzduchu, výtah v domě není

V blízkosti funguje mnoho kaváren, pekáren, restaurací a malých obchodů, v docházkové vzdálenosti je obchodní centrum Eden a několik vnitřních i venkovních sportovišť. Pár kroků vede do mateřské a základní školy, blízko jsou Heroldovy sady a náměstí Svatopluka Čecha s parkovou úpravou. Kousek od domu staví autobusy i tramvaje, cesta do centra zabere necelých 10 minut. 

Podlahová plocha 48 m2, sklep 3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102758
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Celková plocha
  48 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.