Informace

Byt, 4+kk

Moderní byt plný denního světla, s východně orientovanou terasou a garážovým stáním je součástí nízkoenergetického bytového domu v komorním rezidenčním projektu Koivu Zličín s dětským hřištěm a dostatkem zeleně. Výborné spojení autem i MHD a široká nabídka služeb v pohodlné vzdálenosti. 

Dispozici tohoto bytu ve 3. patře tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na velkou terasu, hlavní ložnice s en-suite koupelnou, další 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta, chodba a předsíň.

Dům s 15 bytovými jednotkami, podzemní garáží a výtahem byl dokončen v r. 2018. Součástí kvalitního standardu jsou dřevěná eurookna s dvojskly, interiérovými roletami a přípravou na venkovní žaluzie, plovoucí dřevěná podlaha, interiérové dveře Sapeli a vstupní bezpečnostní dveře Next. Kuchyňská linka je plně vybavena spotřebiči Bosch a Gorenje, vytápění řeší centrální domovní kotelna. Kupní cena zahrnuje garážové stání a přilehlý sklep, obyvatelům je k dispozici kočárkárna.

Příjemné místo se nachází ve slepé ulici, u domů jsou předzahrádky a nový parčík s dětským hřištěm. V pěším dosahu funguje mateřská i základní škola, pošta, knihovna nebo cukrárna, nedaleko je sportovní centrum s plaveckým bazénem, čtvrtí prochází cyklostezka, po níž je možné dojet například k Hostivickým rybníkům. Dopravní spojení zajišťují autobusy s konečnou u stanice metra Zličín a OC Metropole Zličín, cesty autem urychluje blízký Pražský okruh, jen asi 15 minut jízdy trvá cesta na letiště.

Podlahová plocha 93,2 m2, terasa 20,9 m2, sklep 3,7 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102809
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  8 687 Kč
 • Podlahová plocha *
  93 m²
 • Terasa
  21 m²
 • Celková plocha
  114 m²
 • Parkování
  Jedno garážové stání
 • Sklep
  4 m²
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.