Informace

Byt, 4+1

Rodinný byt s pěknými výhledy, balkonem, garáží, zahradou s bazénem, pergolou a venkovní kuchyní je umístěn v secesní vile stojící na klidném místě přímo v centru České Lípy, městě obklopeném nádhernou přírodou.  

Praktickou dispozici tvoří obývací pokoj s arkýřem, samostatná kuchyně, 3 ložnice, 2 koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem), komora a chodba s přístupem na balkon.  

Secesní dům se 4 bytovými jednotkami byl vystavěn na přelomu 19. a 20. století a je dobře udržovaný, nabízený byt se rozkládá po celém 2. podlaží. Okna zdobí vitráže s motivy Alfonse Muchy, pokoje mají výšku stropu 3,6 m. Podlahy jsou laminátové v dekoru dřeva, v chodbě, koupelnách a kuchyni je dlažba. Vytápění zajišťuje plynový kotel. K bytu přísluší 2 velké sklepy – 1 je momentálně využívaný jako umělecký ateliér, druhý jako umývárna s toaletou. Do výlučného vlastnictví k bytu patří zahrada s bazénem a uzavíratelnou pergolou, v níž je posezeníplnohodnotná letní kuchyně a úložný prostor. Parkování je možné v garáži a na 1 venkovním stání přímo před domem. 

Pěkné místo s množstvím zeleně se nachází v sousedství prestižní vilové čtvrti Slovanka a kousek od Městského parku či Klášterní zahrady, pár kroků od státních i soukromých mateřských a základních škol, ZUŠ, DDM, dětské herny, sportovního centra s tenisovými kurty, kina i kulturního domu, v okolí funguje spousta kaváren a restaurací. Výborné dopravní spojení zajišťují autobusy a vlaky, během chvíle je možné dojet do okolních chráněných krajinných oblastí České středohoří, Lužické hory nebo Kokořínsko-Máchův kraj

Podlahová plocha 135,4 m2, balkon 7,1 m2, garáž 25 m2, zahrada 266 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102938
 • Cena celkem
  9 990 000 Kč / 394 238 €
 • Poplatky za služby
  3 500 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  135 m²
 • Balkon
  7 m²
 • Celková plocha
  142 m²
 • Zahrada
  266 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.