Informace

Byt, 2+kk

Světlý byt s efektivně využitou plochou se nachází ve 2. patře bytového domu stojícího v klidné boční ulici přímo u parku Jezerka, jen pár kroků od tramvajové zastávky a v docházkové vzdálenosti od stanice metra Pankrác.

Účelnou dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna (s vanou), samostatná toaleta a předsíň. 

Rekonstrukce bytu proběhla v r. 2013. Okna jsou plastová, na podlahách parkety a dlažba. Kuchyňská linka je plně vybavena, v ložnici je vestavěná skříň. Vytápění řeší plynový kotel. K dispozici je sklep a společný dvůr. Dům nemá výtah. 

50 metrů od domu se nachází vstup do parku Jezerka s venkovní posilovnou nebo Divadlem Na Jezerce. V okolí funguje množství restaurací a obchodů, nedaleko je velké obchodní centrum Arkády Pankrác. Výbornou dopravní dostupnost zajišťují autobusové a tramvajové linky, cca 15 minut chůze je vzdálena stanice metra Pankrác, která bude přestupní stanicí mezi linkami C a D. 

Podlahová plocha 47,8 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102947
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Celková plocha
  48 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.