Informace

Byt, 2+1

Byt s výhledem do dalekého okolí je umístěn v 5. podlaží bytového domu s výtahem. Cihlový dům se nachází v boční ulici v Praze 8 – Libni v těsné blízkosti parku Pod Korábem a areálu nemocnice Bulovka. 

Dispoziční uspořádání nabízí obývací pokoj, 1 ložnici, kuchyni s jídelnou, koupelnu, samostatnou toaletu, předsíň a komoru. 

Cihlový dům byl vystavěn v 60. letech 20. století, při nástavbě dvou podlaží byla zateplena fasáda, vyměněna okna za plastová, vybudován nový výtah (do mezipater) a opraveny stoupačky. Poslední rekonstrukce bytu proběhla v r. 2003. Na podlahách je plovoucí laminátová podlaha, v koupelně dlažba, okna je možné zastínit vnitřními žaluziemi. Vytápění je dálkové. K bytu přísluší sklepní kóje, zakoupit lze samostatnou zděnou garáž v blízkosti

Přímo u domu je mateřská a základní škola a poliklinika, v bezprostředním okolí fungují obchody a restaurace, v pěším dosahu je základní škola a gymnázium PORG či soukromá vysoká škola i několik dětských hřišť. Lokalitu zpříjemňuje park Pod Korábem a nedaleká přírodní památka Prosecké skály. Pohodlné a rychlé spojení s centrem zajišťují tramvaje z blízké zastávky. 

Podlahová plocha 58,1 m2, sklep 2,4 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102967
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  58 m²
 • Celková plocha
  58 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.