Informace

Byt, 2+kk

Klimatizovaný loftový byt s velkou terasou a parkovacím stáním je součástí oceněného projektu Lofty Palmovka, vytvořeného v bývalé továrně. Výhodná poloha v blízkosti stanice metra, tramvajových zastávek i veškeré občanské vybavenosti. 

Vstupní úroveň (ve 2. NP domu) tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, předsíň s vestavěnou skříní a koupelna (s vanou, WC a přípojkou na pračku). Obývací pokoj je propojen s velkou severozápadní terasoupohodlné schodiště vede na prostornou galerii využívanou jako ložnice a pracovní kout.

Projekt rekonstrukce a přístavby bývalé továrny na klobouky byl dokončen v r. 2006 podle návrhu architektonického studia Masák & Partner. Nabízený byt je umístěn v přístavbě, v domě je výtah do mezipater. Podlaha je z masivního tropického dřeva Hevea, schody na galerii jsou také dřevěné, v koupelně je dlažba. Galerie poskytuje místo pro velkou vestavěnou skříň, kuchyně je vybavena vestavnými spotřebiči včetně myčky nádobí (stáří spotřebičů 5 let). V r. 2019 byla instalována klimatizace, vytápění řeší centrální domovní kotelna. Výška stropu je cca 5 m2. Kupní cena zahrnuje sklep a parkovací stání v zakladači. V prohlášení vlastníka je byt veden jako 1+kk s galerií.

Asi minutu chůze od domu je vzdálena stanice metra a tramvajová zastávka Palmovka, v okolí funguje plno obchodů, restaurace, kavárna, poliklinika, Divadlo pod Palmovkou a několik vnitřních i venkovních sportovišť, během chvíle je možné se napojit na bezpečnou cyklostezku podél Vltavy nebo Rokytky

Podahová plocha včetně galerie 37,21 m2, terasa s předzahrádkou 43,44 m2, sklep 2,44 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102987
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  37 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  57 m²
 • Přední zahrada
  23 m²
 • Parkování
  Parkování v zakladači
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.