Informace

Byt, 2+1

Byt s lodžií a krásným výhledem na zalesněné kopce přírodního parku Hřebeny je umístěn ve 4. podlaží panelového domu s výtahem v městysi Jince ležícím v hezké přírodní krajině na úpatí Brd. Byt je v původním stavu před rekonstrukcí.

Plocha bytu se dělí na kuchyni, obývací pokoj, 1 ložnici, koupelnu, samostatnou toaletu, komoru a předsíň. Z obývacího pokoje vede vstup na východně orientovaný balkon, odkud se otevírají působivé výhledy do zeleně.

Okna jsou plastová, interiér je vhodný k rekonstrukci. Vytápění zajišťuje nová domovní kotelna. V domě je moderní výtah, k bytu přísluší sklep.

V bezprostřední blízkosti domu funguje prodejna potravin, mateřská škola, poliklinika nebo sportoviště, asi 10 minut trvá cesta pěšky k základní škole. V Jincích funguje restaurace i minipivovar, dopravní spojení s okolními městy zajišťují autobusy a vlaky, během hodiny a čtvrt je možné dojet vlakem do Prahy ke stanici metra Smíchovské nádraží, autem se lze snadno napojit na dálnice D4 i D5. Městys s několika rybníky leží mezi přírodním parkem Hřebeny a CHKO Brdy, okolí tak nabízí široké možnosti aktivního vyžití i relaxace.

Podlahová plocha 56,92 m2, balkon 4 m2, sklep 2,36 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103057
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  59 m²
 • Balkon
  4 m²
 • Celková plocha
  63 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.