Informace

Byt, 2+kk

Jižně orientovaný byt umístěný ve 3. podlaží zrenovovaného historického bytového domu s výtahem. Nárožní budova stojí na Vinohradech na rohu bočních jednosměrných ulic blízko náměstí Jiřího z Poděbrad i několika parků.  

Účelnou dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelna se sprchou, samostatná toaleta a předsíň. 

Interiér je po rekonstrukci, kuchyňská linka je vybavena (varná deska plynová), podlahy jsou dřevěné prkenné, okna původní špaletová, vytápění řeší plynový kotel. V předsíni je vestavěný úložný prostor pod stropem. 

Rohový dům s upravenou zdobnou fasádou se nachází v širším centru města, samotné centrum je vzdáleno pouze cca 5 minut metrem či tramvají. V bezprostředním okolí fungují útulné kavárny, bistra, restaurace a obchody, na náměstí Jiřího z Poděbrad se konají farmářské trhy, v pěším dosahu je obchodně-zábavní centrum OC Flora. Čtvrť zpříjemňují upravené parky, blízko jsou sady Svatopluka Čecha a sady Bratří Čapků, procházkou je možné dojít i do Grébovky nebo Riegrových sadů

Podlahová plocha 47,4 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103060
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Celková plocha
  47 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.