Informace

Byt, 2+kk

Kvalitně vybavený klimatizovaný byt s balkonem a nádherným výhledem na metropoli je umístěn ve 2., nejvyšším patře komorní rezidence vytvořené v historickém bytovém domě stojícím na rohu dvou klidných bočních ulic v Praze 6 – Břevnově nedaleko parku Ladronka, Strahova a Bělohorské třídy. 

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyní a východně orientovaným balkonem, západní ložnici se šatnou, koupelnu (vana, sprcha, WC, bidet, francouzské okno) a předsíň. 

K vysokému standardu patří masivní podlahy z běleného dubu, ve stejném provedení jsou sladěny trámy, dále velkoformátová dlažba Refin Design industry v barvě Oxyde dark, klimatizace LG Artcool, koupelnová sanita Laufen a chromové baterie Gessi Emporio Via Manzoni, designové radiátory Lipovica Plano, videotelefon a praktický systém generálního klíče. K bytu náleží sklepní kóje. Rekonstrukce elegantního domu s reprezentativními společnými prostory byla dokončena v r. 2016, není zde výtah

Pěkné a klidné místo v městské památkové zóně Praha-Tejnka se nachází v pohodlné pěší vzdálenosti od všeho potřebného. Na blízké Bělohorské třídě fungují obchody, restaurace, kavárny i lékařské služby, tramvajová zastávka je vzdálena od domu asi 4 minuty chůze. V okolí jsou také četná sportoviště, bohaté aktivní vyžití umožňuje nedaleký Strahov i park Ladronka, ke klidným procházkám vybízí Břevnovská klášterní zahrada

Podlahová plocha včetně sklepa 84,3 m2, balkon 4,6 m2, sklep 2,2 m2. 

Vybavení

 • Klimatizace

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103102
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Balkon
  5 m²
 • Celková plocha
  90 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.