Informace

Byt, 3+kk

Stylový byt s lodžií s výhledem do zeleně je umístěn ve 2. podlaží moderního horského apartmánového domu. Krásné a klidné místo na okraji Harrachova u lesní pěšiny, po níž se lze během pár minut dostat k Mumlavským vodopádům, vyrazit na kolo nebo na běžky Krkonošským národním parkem.  

Apartmán tvoří obývací pokoj s kuchyní, krbem a vstupem na jihozápadní lodžii, hlavní ložnice vytvořená z původní šatny, druhá ložnice, koupelna (s vanou, umyvadlem a WC s bidetovou sprškou), technická místost (s pračkou a kotlem) a vstupní chodba. 

Dům byl zkolaudován v r. 2018. Interiér zútulňuje masivní dřevo použité na podlahách, dveřích i obložení, nábytek byl vyroben na míru. Vytápění je plynové s možností ovládání na dálku přes aplikaci. Kupní cena zahrnuje garážové stání a 2 sklepy: sklepní kóji v suterénu a sklípek přímo na patře.  

Apartmán má výhodnou polohu přímo u turistické stezky, cyklostezek i mnoha upravených lyžařských stop včetně Krkonošské magistrály. V těsné blízkosti funguje sportovní hala Hornické muzeum, blízko je lanovka Rýžoviště, která je součástí skiareálu Harrachov. Místo je celoročně výborně dostupné, cesta z okraje Prahy autem zabere cca hodinu a půl, kousek od apartmánu je také autobusové nádraží, kam jezdí z Prahy přímé spoje

Podlahová plocha 61,8 m2, lodžie 7,2 m2, komora na patře, sklepní koje.

V prohlášení vlastníka byt zapsán jako 2+kk se šatnou.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103119
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Lodžie
  7 m²
 • Celková plocha
  71 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.