Informace

Byt, 2+kk

Nově zrekonstruovaný světlý byt s terasou a garážovým stáním je součástí pěkně udržovaného bytového domu z r. 2003. Příjemně zelené a klidné místo se nachází na rozhraní Chodova a Záběhlic. 

Plocha bytu v 6. předposledním podlaží se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jihovýchodně orientovanou terasou, ložnice, koupelny (vana, umyvadlo, přípojka na pračku), samostatné toalety, komory a předsíně. 

Interiér je po právě dokončené rekonstrukci, okna jsou nová Velux s trojskly (v ložnici) a plastová s dvojskly (v obývacím pokoji) se žaluziemi, podlahy vinylové a s velkoformátovou dlažbou, vstupní bezpečnostní dveře Next. Kuchyně na míru značky Nobilia je vybavena granitovým dřezem a spotřebiči Siemens a Electrolux (lednice, indukční varná deska, elektrická a mikrovlnná trouba, digestoř, myčka nádobí), koupelnové baterie jsou značky Grohe. Vytápění a ohřev TUV řeší systém bytových výměníkových stanic LOGOtherm. K bytu přísluší garážové stání umístěné hned u výtahu. 

Kousek od domu funguje několik restaurací a kavárna či sportovní centrum s bazénem, autobusem z blízké zastávky je možné dojet za 4 minuty ke stanici metra Chodov. Okolo domu vede cyklostezka, lokalitu zpříjemňuje přírodní park Hostivař-Záběhlice s přírodní památkou Meandry Botiče, nedaleko se rozkládá také park u Chodovské tvrze, která slouží jako kulturní centrum. 

Anuita bude před převodem podílu splacena. Bylo zahájeno jednání o převodu do OV.

Podlahová plocha 46,67 m2, terasa 10,6 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103199
 • Cena celkem
  6 950 000 Kč / 279 173 €
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  57 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.