Informace

Byt, 2+kk

Útulný dvoupokojový byt s parametry rodinného domu v novostavbě se zahradou stojí v řadové zástavbě cihlových domů v obci Jahodná nedaleko Dunajské Stredy.

Dispozici tvoří vstupní chodba s přípravou na šatnu, ložnice s místem na úložný prostor, koupelna (se sprchovým koutem, WC a prostorem na pračku), obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou. Z obývacího pokoje vede vstup na terasu a do zahrady. K dispozici je skladovací prostor na půdě s posuvným žebříkem. Na vlastním pozemku před domem budou vybudována 2 parkovací stání.

Standard vybavení budou tvořit laminátové podlahy, interiérové dveře, koupelna s obklady, dlažbou a sanitou, kuchyňská linka včetně spotřebičů, plastová 6komorová okna s izolačními trojskly, podlahové vytápění, tepelné čerpadlo Viessmann (vzduch-voda). V ceně je zahrnutý i plot, kvalitní trávník či zámková dlažba.

Výhodou obce je její strategické umístění 10 minut autem od okresního města, pouze 40 minut autem od Bratislavy. Na konci ulice se nachází Malý Dunaj s lužními lesy, který nabízí kromě možností vodáctví a rybaření i nově vybudované cyklotrasy. V obci fungují potraviny, restaurace či oblíbená pekárna. Lokalita je vhodná i pro Bratislavany, kteří hledají dostupný víkendový únik před ruchem velkoměsta.

Interiér 49 m2, pozemek 227 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103339
 • Cena celkem
  3 060 320 Kč / 124 000 €
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Terasa
  11 m²
 • Celková plocha
  61 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.