Informace

Byt, 1+1

Tento tichý kvalitně zrekonstruovaný byt s výhledem do zeleně se nachází ve zvýšeném přízemí komorního cihlového bytového domu stojícího v Praze 4 – Michli nedaleko Brumlovky, cca 6 minut chůze od stanice metra. 

Účelnou dispozici bezbariérového bytu v soukromém vlastnictví tvoří obytná místnost s prostorem pro umístění vestavných skříní, vstupní hala s kuchyní a koupelna. Byt je orientovaný na severovýchod do oploceného klidného dvorku.

Kompletní rekonstrukce bytu proběhla v roce 2021. Nová je laminátová podlaha, kuchyňská linka, koupelna, rozvody vody, odpadu i elektroinstalace. Okna jsou původní dřevěná stejně jako interiérové dveře. Vytápění elektrické, hala s kuchyní má podlahové vytápění. Dům postavený v l. 1940–41 je kompletně zrenovovaný, veškeré prvky jsou nové nebo zrepasované, v březnu r. 2023 došlo k výměně veškerých rozvodů, opravě střechy i fasády a k novému zateplení. Parkování je možné v zóně pro rezidenty v bezprostřední blízkosti domu.

V bezprostřední blízkosti fungují obchody, kavárny, restaurace, lékařské služby, školy i sportovní centrum. Ze zastávky autobusu téměř u domu je možné během minuty dojet ke stanici metra a vlaku Kačerov, chůzí je nejbližší zastávka metra vzdálena pouhých 6 minut. Četné autobusové linky zajišťují i pohodlné přímé spojení s mnoha pražskými částmi, jízdy autem urychluje magistrála. V okolí je několik menších upravených parků, během chvíle lze dojít do rozlehlého Michelského lesa. Výhodou je také blízkost nákupních center DBK Budějovická a Arkády Pankrác a stanice metra Pankrác, která bude přestupním bodem mezi linkami C a D.

Byt je aktuálně pronajat s možností prodloužení nájemní smlouvy.

Podlahová plocha 35,9 m2. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103413
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 446 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  36 m²
 • Celková plocha
  36 m²
 • Světlá výška stropu
  2,80 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.