Informace

Byt, 1+kk

Vzdušný byt s výhledem do Lesoparku Hodkovičky se nachází v 8. patře bytového domu v Praze 4 - Hodkovičkách s vynikajícími možnostmi sportovního vyžití, a zároveň s pohodlnou dopravní dostupností do centra.

Jeho interiér nabízí prostorem uspořádaný hlavní obytný prostor spojený s plně vybavenou kuchyní, útulným obývacím prostorem a částečně oddělenou částí pro odpočinek a spánek. K dispozici je také prostorná koupelna s vanou a praktická vstupní chodba se šatními skříněmi. Vybavení zahrnuje plastová okna a plovoucí dřevěnou podlahu. Vytápění je řešeno centrální kotelnou v domě.

Dům postavený v roce 2007 se nachází v jedné z nejklidnějších lokalit v Praze, obklopený bohatou zelení. Nedaleko odtud prochází oblíbená cyklostezka podél Vltavy a v blízkosti se nacházejí sportovní areály a golfový klub pro další sportovní aktivity. Velké nákupní centrum je v krátké vzdálenosti. Autobusová a tramvajová zastávka i vlakové nádraží Praha-Braník jsou v docházkové vzdálenosti a nabízejí rychlé a přímé spoje na Hlavní nádraží. Snadný přístup autem umožňuje nedaleký nájezd na Barrandovský most nebo na Pražský okruh.

Podlahová plocha 40,5 m2.

Byt je pronajat do konce ledna 2024.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103445
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 300 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  41 m²
 • Celková plocha
  41 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.