Informace

Byt, 2+kk

Byt s vysokými stropy a velkými špaletovými okny je umístěn ve 4. podlaží nárožního bytového domu stojícího v širším centru Prahy, na Vinohradech v těsné blízkosti náměstí Jiřího z Poděbrad. 

Účelnou dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelna (sprcha, WC, bidet, umyvadlo, přípojka na pračku, otopný žebřík) a předsíň. Okna obývacího pokoje směřují do vnitrobloku, ložnice na jih do boční ulice.

Interiér je vhodný k modernizaci. Dřevěná špaletová okna jsou pěkně tvarovaná, na podlaze jsou parkety ve stromečkovém vzoru. Vytápění řeší plynový kotel.

Místo se nachází v klidnější části Vinohrad, v jednosměrné ulici lemované stromořadím. V okolí fungují obchody, kavárny, restaurace i bistra, na náměstí se konají pravidelné farmářské trhy. Stanice metra a tramvajová zastávka jsou vzdálené asi 3 minuty chůze, cesta do centra trvá necelých 5 minut. Možnost úniku od ruchu města poskytují okolní parky, parkovou úpravu má i náměstí Jiřího z Poděbrad s ikonickou stavbou kostela Nejsvětějšího srdce Páně od Josipa Plečnika. 

Podlahová plocha 51,9 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103447
 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Celková plocha
  52 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.