Informace

Byt, 1+kk

Jihovýchodně orientovaná garsoniéra se nachází ve 2. podlaží elegantního nárožního bytového domu stojícího na rozhraní Vinohrad a Vršovic, jen pár kroků od Havlíčkových a Heroldových sadů. 

Plochu bytu tvoří obytná místnost s kuchyní a částečně odděleným spacím koutem, koupelna (se sprchovým koutem, WC a umyvadlem) a předsíň.

Okna jsou dřevěná špaletová, na podlaze jsou původní repasované parkety, v koupelně dlažba. Výška stropu je 2,85 m. Kuchyně je vybavena značkovými vestavnými spotřebiči včetně myčky nádobí a kombinované pračky se sušičkou. Vytápění je podlahové na elektřinu (na nízký tarif). Secesní budova je po kompletní rekonstrukci (dokončena v r. 2020), při níž bylo dbáno na zachování původního rázu. K bytu přísluší sklep přístupný výtahem.  

Dům stojí v boční jednosměrné ulici, romantické Havlíčkovy sady jsou vzdálené pouhých 150 metrů, blízko se rozkládají i Heroldovy sady. V pohodlném pěším dosahu jsou obchody, restaurace, kavárny, bistra, lékárna, kino i tramvajové zastávky, cesta do centra zabere asi 7 minut. 

Podlahova plocha 26,8 m2, sklep 1,7 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103596
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  27 m²
 • Celková plocha
  27 m²
 • Světlá výška stropu
  2,85 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.