Informace

Byt, 3+1

Světlý byt se západně orientovanou lodžií je umístěn v 8. podlaží panelového domu, který je součástí sídliště Velká Ohrada. Místo se nachází blízko Prokopského údolí, veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. 

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s lodžií, kuchyni s jídelnou, 2 ložnice, koupelnu (s vanou), samostatnou toaletu a předsíň. Obě ložnice jsou orientované na východ, obývací pokoj, kuchyně a lodžie na západ. 

Okna jsou plastová s vnitřními žaluziemi, podlahy plovoucí laminátové. Kupní cena zahrnuje sklep. Vytápění je centrální dálkové, udržovaný panelový dům má výtah. Byt je v družstevním vlastnictví, výše nesplacené anuity činí 1 600 000 Kč. V současnosti je jednotka pronajata za tržní nájemné

Okolí je plné dětských hřišť, kousek od domu fungují mateřské a základní školy včetně soukromé Scio školy, také kavárny, restaurace, obchody, pošta i poliklinika s lékárnou. Blízko staví autobusy zajišťující spojení ke stanici metra Nové Butovice, autem je možné se snadno napojit na Pražský okruh. Oblast zpříjemňuje rozlehlé Prokopské a Dalejské údolí, kde lze trávit hodiny uprostřed přírody

Podlahová plocha 70,81 m2, lodžie 3,48 m2, sklep 0,75 m2.  

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103597
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Lodžie
  3 m²
 • Celková plocha
  74 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.