Informace

Byt, 3+1

Byt s lodžií v 9. podlaží panelového domu na sídlišti Velká Ohrada s kompletní občanskou vybaveností, jen pár minut chůze od Prokopského údolí. 

Dispozici tvoří obývací pokoj s lodžií, kuchyně s jídelnou, 2 ložnice, koupelna (s vanou), samostatná toaleta, hala a předsíň. Obě ložnice jsou orientované na jih, obývací pokoj, kuchyně a lodžie na sever. 

Okna jsou plastová, podlahy plovoucí laminátové. Kupní cena zahrnuje sklep. Vytápění je centrální dálkové, dům má výtah. Byt je v družstevním vlastnictví, výše nesplacené anuity činí 1 145 000 Kč. V současnosti je jednotka pronajata za tržní nájemné

Bytovou zástavbu zpříjemňuje spousta vzrostlé zeleně a mnoho dětských hřišť, během chvíle je možné dojít do rozlehlého Prokopského a Dalejského údolí a trávit tam spoustu času v přírodě. Přímo u domu funguje soukromá Scio škola, další mateřské a základní školy jsou v krátké docházkové vzdálenosti stejně jako kavárny, restaurace, obchody včetně supermarketu, pošta i poliklinika s lékárnou. Blízko staví autobusy zajišťující spojení ke stanici metra Nové Butovice, autem se lze snadno napojit na Pražský okruh. 

Podlahová plocha 71,43 m2, lodžie 6,96 m2, sklep 1,5 m2

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103598
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Lodžie
  7 m²
 • Celková plocha
  78 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.