Informace

Byt, 3+kk

Světlý moderní byt s jihovýchodně orientovaným balkonem, výhledem do zeleně a 2 garážovými místy je součástí komorní rezidence rozkládající se v pěkné části Mladé Boleslavi, ve slepé ulici u lesoparku Štěpánka a mnoha sportovišť. 

Praktickou dispozici bytu ve 2. podlaží tvoří obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou (celkem 42 m2), dále 2 ložnice, koupelna (s WC, vanou i sprchou), samostatná toaleta a předsíň s vestavěnou skříní. Z jídelny vede vstup na slunný balkon

Rezidenční projekt tvořený třípodlažními domy byl dokončen v r. 2019. Okna jsou plastová s vnitřními žaluziemi, podlahy vinylové, vstupní dveře bezpečnostní, kuchyně je vybavena vestavnými spotřebiči Electrolux. V celém bytě je podlahové vytápění. Kupní cena zahrnuje 2 garážová stání a sklep

Výborná poloha umožňuje být během chvíle pěšky u mateřské i základní školy, na dětském hřišti i v rozlehlém lesoparku s cyklostezkou podél říčky Klenice, blízko je také prodejna potravin, pivovar s restaurací, zimní stadion, městský bazén nebo tenisový klub.  V pohodlné vzdálenosti se nachází i centrum města, kousek od domu staví autobus MHD, autem se lze snadno napojit na dálnici D10. 

Podlahová plocha 91,5 m2, balkon 4,21 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103599
 • Cena celkem
  7 890 000 Kč / 311 488 €
 • Podlahová plocha *
  92 m²
 • Balkon
  4 m²
 • Celková plocha
  96 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.