Informace

Byt, 3+kk

Světlý byt s interiérem v kvalitním standardu a s parkovacím místem je umístěn v 1. patře (2. NP) rezidenčního projektu, který byl v r. 2023 dokončen ve vinařské obci Želešice na předměstí Brna, v blízkosti přírodního parku Bobrava. 

Dispoziční uspořádání nabízí prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, šatnu, koupelnu (s vanou), samostatnou toaletu, zádveří a předsíň.

Podlaha je masivní dřevěná (dub rustikální přírodní) české výroby, kvalitní standard zahrnuje také italskou keramickou dlažbu Alfalux Pietre Pure, interiérové dveře Porta s černými klikami Cobra Gaiga, vstupní protipožární dveře s čipem, kuchyni na míru vybavenou vestavnými spotřebiči Whirlpool (chladnička, varná deska, elektrická a mikrovlnná trouba, digestoř) a Electrolux (myčka nádobí). Vytápění je ústřední plynové. Obyvatelé domu mohou využívat kočárkárnu, kolárnu a společný sklepní prostor, k bytu přísluší 1 venkovní parkovací stání v uzavřeném vnitrobloku.

V obci ležící ve vinařské oblasti funguje mateřská a základní škola, prodejny potravin, kavárna či jezdecký klub, kompletní občanská vybavenost je k dispozici v Brně, s nímž má obec rychlé autobusové spojení. Velkou výhodou je též snadné napojení na dálnici D52 směr Vídeň. Lokalita se vyznačuje krásnou přírodou, Želešice bezprostředně sousedí s přírodním parkem Bobrava, daleko není ani na Pálavu.

Podlahová plocha 82,65 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103605
 • Cena celkem
  7 900 000 Kč / 319 385 €
 • Podlahová plocha *
  83 m²
 • Celková plocha
  83 m²
 • Parkování
  1 venkovní parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.