Informace

Ateliér 3+kk

Nový ateliér s přímým vstupem zvenku, interiérem v kvalitním standardu a s parkovacím místem je umístěn v přízemí budovy ve dvorním traktu rezidenčního projektu, který byl v r. 2023 dokončen ve vinařské obci Želešice na předměstí Brna, v blízkosti přírodního parku Bobrava. Nabízí se využití pro ubytování případně jako kancelář. 

Dispozice se skládá z obytné místnosti s kuchyní, 2 samostatných místností (cca 11 m2 a 6,5 m2), koupelny (sprchový kout, WC), haly, komory a zádveří. 

Podlaha je masivní dřevěná (dub rustikální přírodní) české výroby, dostatek denního světla zajišťují okna s hliníkovými rámy a izolačními trojskly. Kvalitní standard zahrnuje také italskou keramickou dlažbu Alfalux Pietre Pure, interiérové dveře Porta s černými klikami Cobra Gaiga, vstupní protipožární dveře na čip, kuchyni na míru vybavenou vestavnými spotřebiči Whirlpool (chladnička, varná deska, elektrická a mikrovlnná trouba, digestoř) a Electrolux (myčka nádobí). Vytápění je ústřední plynové. Obyvatelé domu mohou využívat kočárkárnu, kolárnu a společný sklepní prostor, k jednotce přísluší 1 venkovní parkovací stání v uzavřeném vnitrobloku.

V obci ležící ve vinařské oblasti fungují prodejny potravin či kavárna, kompletní občanská vybavenost je k dispozici v Brně, s nímž má obec rychlé autobusové spojení. Velkou výhodou je též snadné napojení na dálnici D52 směr Vídeň. Lokalita se vyznačuje krásnou přírodou, Želešice bezprostředně sousedí s přírodním parkem Bobrava, daleko není ani na Pálavu. 

Podlahová plocha 62,5 m2. 

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103608
 • Cena celkem
  5 800 000 Kč / 234 486 €
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Celková plocha
  63 m²
 • Parkování
  1 venkovní parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.