Informace

Byt, 1+kk

Kompletně zařízený apartmán se západně orientovanou terasou je součástí resortu Korzo Lipno s recepcí zajišťující veškerý servis pro krátkodobé pronájmy. Vynikající místo se nachází blízko pláže i přístaviště, přímo v centru a zároveň na klidném místě střediska Lipno nad Vltavou oblíbeného v každém ročním období. 

Dispozice 1+kk se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, částečně oddělenou spací částí a se vstupem na terasu, dále koupelny (se sprchou, WC, umyvadlem a přípojkou na pračku) a předsíně s vestavěnou šatnou

Apartmán se nabízí kompletně zařízený a vybavený dle vyobrazených fotografií. Podlaha je vinylová a s dlažbou, vytápění centrální. K bytu náleží sklepní kóje na ukládání například lyží a kol, parkovat lze přímo před domem. Majitelům apartmánů je k dispozici recepce zajišťující mj. servis ke krátkodobým pronájmům.

Poloha apartmánu umožňuje být během chvíle u břehu lipenské přehrady, v některé z mnoha restaurací či kaváren, na sjezdovce, bobové dráze či Stezce korunami stromů. Nenáročnou procházkou je možné dojít k rozlehlému dětskému areálu Království lesa, okolí je plné cyklostezek a turistických stezek, v zimě kvalitně upravených běžeckých tras.  

Podlahová plocha 30,9 m2, terasa 8 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103683
 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha *
  31 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  39 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.