Informace

Byt, 3+kk

Moderní, kvalitně vybavený byt s velkou terasou, lodžií a garážovým stáním se nachází v rezidenčním projektu zasazeném do klidného zeleného místa v Praze 5 – Košířích. Kompletní občanská vybavenost i zastávky MHD v pohodlném dosahu.

Praktické dispoziční uspořádání bytu ve 3. podlaží nabízí světlý rohový obývací pokoj s jídelnou a otevřenou kuchyní, 2 ložnice, vzdušnou koupelnu (s vanou), samostatnou toaletu, šatnu a předsíň. Ze všech pokojů je možné vstoupit na velkoryse pojatou téměř stometrovou terasu nebo na lodžii

Bytový dům byl dokončen v r. 2012. Výška stropů je 2,67 m, množství denního světla propouštějí velká dřevěná eurookna, v hlavní ložnici jdou zastínit venkovními žaluziemi. Podlahy jsou laminátové s topnými konvektory, kuchyně je vybavena kamennou pracovní deskou a vestavnými spotřebiči. Vytápění ústřední. K bytu přísluší 1 garážové stání a sklep, oboje přístupné výtahem. Rezidenti mohou využívat uzavřený vnitroblok s dětským pískovištěm.

Místo je ideální k příjemnému rodinnému bydlení, v pěším dosahu je mateřská a základní škola i gymnázium, obchody, kavárna, restaurace, lékárna i sportoviště s fotbalovým hřištěm nebo tenisovými kurty. 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka, odkud lze během chvilky dojet ke stanici metra Anděl, autem je možné během chvíle vjet do Strahovského tunelu a Mrázovky. Oblast zpříjemňuje spousta zeleně, která je součástí přírodního parku Košíře-Motol

Podlahová plocha 90,8 m2, terasa 92,9 m2, lodžie 10,4 m2, sklep 5,7 m2.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103685
 • Cena celkem
  14 990 000 Kč / 593 311 €
 • Podlahová plocha *
  97 m²
 • Terasa
  93 m²
 • Lodžie
  10 m²
 • Celková plocha
  200 m²
 • Parkování
  1 garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.