Informace

Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný a zařízený klimatizovaný byt s osobitým interiérem a slunnou terasou poskytující krásné výhledy na Petřín i Žižkovskou televizní věž se nachází na pěší zóně Anděl přímo u stanice metra. 

Dispoziční uspořádání bytu v 7. nadzemním podlaží nabízí obývací pokoj s otevřenou kuchyní a vstupem na terasu, ložnici, koupelnu (s masážní vanou i parním sprchovým boxem, pisoárem a umyvadlem), samostatnou toaletu, pracovnu/šatnu a prostornou vstupní halu. 

Celý byt byl navržen interiérovým studiem a obsahuje plno důmyslných prvků, například měnitelné LED podsvícení podhledů. Okna jsou dřevěná špaletová, na podlaze parkety v chevronovém vzoru a velkoformátová dlažba, v celém bytě je podlahové vytápění (napojené na plynový kotel). Klimatizaci lze stejně jako osvětlení a vytápění ovládat telefonem či iPadem pomocí systému chytré domácnosti, světla mají také generální vypínač. Na terase s působivými výhledy do širokého okolí se našel dostatek místa pro posezení i venkovní sprchu s vodní mlhou. Kupní cena zahrnuje veškeré vyobrazené interiérové vybavení a sklep. Dům je udržovaný a má výtah

Poloha domu je ideální pro ty, kteří chtějí žít uprostřed města a mít vše potřebné na dosah ruky. V bezprostřední blízkosti fungují restaurace, kluby, kavárny, malé obchody i obchodně-zábavní centra, stanice metra a tramvajová zastávka Anděl je doslova pár kroků od domu. Oblast zpříjemňují zelené plochy, například park Mrázovka, Sacré Coeur nebo parčík u smíchovské náplavky.  

Podlahová plocha 65,5 m2, terasa cca 29 m2

Vybavení

 • Výtah
 • Klimatizace

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103857
 • Cena celkem
  10 500 000 Kč / 414 365 €
 • Poplatky za služby
  6 651 Kč nezahrnuty
 • Podlahová plocha *
  66 m²
 • Terasa
  29 m²
 • Celková plocha
  95 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.