Informace

Byt, 2+1

Byt s východně orientovanou lodžií a otevřenými výhledy do širokého okolí je umístěn v 6. podlaží revitalizovaného panelového domu s výtahem. Osmipodlažní dům stojí v boční ulici, na místě umožňujícím být během chvilky v Čimickém háji, přírodním parku Drahaň-Troja nebo botanické zahradě. Družstevní vlastnictví, anuita splacena. 

Plocha bytu se skládá z obývacího pokoje s východní lodžií, západně orientované kuchyně a ložnice, koupelny (s vanou a přípojkou na pračku), samostatné toalety, komory a vstupní chodby. 

Okna jsou plastová (měněna v r. 2001) a dřevěná, lodžie je zasklená. Podlahy laminátové a s linoleem, umakartové jádro vyžaduje rekonstrukci. Stropy mají výšku 2,6 m. Byt je vhodný k renovaci. Vytápění je centrální dálkové. K bytu přísluší sklep, dům je zateplený a má moderní výtah

Poloha na rozhraní čtvrtí Čimice, Bohnice a Kobylisy zaručuje širokou občanskou vybavenost v blízkém okolí, dobrou dopravní dostupnost i snadnou možnost trávit volný čas v přírodě. Pár kroků od domu je autobusová zastávka, cesta ke stanici metra Kobylisy zabere 7 minut. V okolí fungují mateřské a základní školy i gymnázium, lékařské služby a obchody včetně nákupního centra OC Krakov. K výhodám lokality patří spousta zeleně, ať už v areálu bohnické psychiatrické nemocnice, v Čimickém háji, botanické zahradě nebo rozlehlém přírodním parku Drahaň-Troja s úchvatnými výhledy do údolí Vltavy.

Byt je v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou, převod do osobního vlastnictví se neplánuje. 

Podlahová plocha 63,67 m2, lodžie cca 8 m2, sklep 1,5 m2.   

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103860
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 345 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Lodžie
  8 m²
 • Celková plocha
  71 m²
 • Světlá výška stropu
  2,50 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.