Informace

Byt, 3+kk

Stylový, prakticky řešený byt s nadstandardním interiérem na míru, se dvěma balkony a garážovým stáním je součástí rezidenčního projektu nacházejícího se v progresivně se rozvíjející čtvrti v širším centru Brna.  

Účelnou dispozici bytu v 5. podlaží tvoří obývací pokoj s kuchyní a vstupem na balkon orientovaným na jih do vnitrobloku, dále 2 ložnice se sdíleným balkonem, koupelna s vanou, samostatná toaleta, vstupní chodba a komora s přípojkou na pračku a sušičku.  

Nízkoenergetická budova s výtahem byla dokončena v r. 2021. Ke kvalitnímu vybavení bytu patří bezprahové třívrstvé dubové podlahy, interiérové dveře Sapeli, bezpečnostní vstupní dveře, dřevěný nábytek v černém matu vyrobený truhlářem na míru a poskytující spoustu úložného prostoru, kuchyně s indukční varnou deskou, elektrickou a mikrovlnnou troubou, chladničkou a velkou myčkou AEG. Okna jsou plastová s trojskly, vytápění dálkové. K bytu přísluší sklep a vyhřívané garážové stání, obyvatelům je k dispozici společná kolárna, dům je chráněn kamerovým systémem a vchodem i vjezdem na čip

Výhodná poloha téměř v samotném centru moravské metropole a zároveň v klidnější ulici. V okolí se nachází množství obchodů včetně hypermarketu, kavárny a restaurace, v pěším dosahu je i mateřská a základní škola nebo lékařské služby. Daleko není ani do parku Lužánky, na Koliště nebo k některému z okolních sportovišť. Do historického jádra města je možné dojet během chvilky tramvají nebo dojít pěšky. 

Podlahová plocha 69,6 m2, balkony celkem 6,32 m2, sklep 3,2 m2.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103861
 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Balkon
  6 m²
 • Celková plocha
  76 m²
 • Parkování
  Vyhřívané garážové stání
 • Sklep
  3 m²
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.