Informace

Byt, 2+1

Byt s jihozápadně orientovaným balkonem je umístěn ve 2. patře cihlového čtyřpodlažního domu v obytné čtvrti plné zeleně, v centru města Vratimov ležícího na předměstí Ostravy. Interiér je vhodný k rekonstrukci. 

Dispozici tvoří obývací pokoj, samostatná kuchyně, spíž, ložnice, koupelna (se sedací vanou), toaleta a předsíň. Z obývacího pokoje vede vstup na balkon s výhledem do zeleně

K vybavení patří nová plastová okna se žaluziemi, původní dřevěné interiérové dveře, laminátová podlaha v kuchyni, ložnici a na chodbě, v koupelně dlažba, v obývacím pokoji celoplošný koberec. Vytápění je dálkové, ohřev vody plynovou karmou. K bytu přísluší sklep. Dům je bez výtahu

Příjemná lokalita v centru města, v místě s veškerou občanskou vybaveností. Fungují zde obchody, lékárna, kino, koupaliště, mateřská i základní škola, ZUŠ, cukrárna s kavárnou nebo restaurace. Blízko domu staví autobusy, v docházkové vzdálenosti je železniční zastávka. Vlakem i autobusem je možné během pár minut dojet do centra Ostravy, autem se dá navíc rychle napojit na dálnici D56. 

Podlahová plocha 53,96 m2, balkon 5 m2, sklep 3,4 m2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104086
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Balkon
  5 m²
 • Celková plocha
  59 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  3 m²
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.