Informace

Byt, 3+kk

Zrekonstruovaný byt s privátním vstupem na dvorek je umístěn v 1. podlaží bytového domu, který je součástí malebné a klidné oblasti v městské památkové zóně Tejnka v Praze 6 na Břevnově nedaleko parku Ladronka, několika prestižních škol i areálu Pražského hradu. 

Plochu bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, 2 ložnice, koupelna (se sprchovým koutem, dvojumyvadlem a WC), samostatná toaleta a vstupní chodba. Z jedné ložnice vede vstup na jižně orientovaný dvorek, kde je možné vybudovat terasu

Na podlahách jsou parkety a dlažba, vstupní dveře jsou bezpečnostní dveře s domovním vrátným. Vytápění plynovým kotlem. Obyvatelům domu je k dispozici společná upravená zahrada. Budova je udržovaná a má částečně opravou fasádu. 

Komorní bytový dům stojí v boční ulici v pohodlném dosahu obchodů, restaurací, kaváren i lékařských služeb. V okolí fungují soukromé i státní mateřské a základní školy i prestižní gymnázium J. Keplera. Blízko je tramvajová zastávka s častými a rychlými spoji do centra, autem se dá rychle napojit na tunelový komplex nebo dojet na letiště. Krátkou procházkou je možné dojít do parku Ladronka či Velké strahovské zahrady a dále do Petřínských sadů

Podlahová plocha 88,2 m2, společný dvorek 37,5 m2

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104118
 • Cena celkem
  12 900 000 Kč / 510 790 €
 • Podlahová plocha *
  88 m²
 • Celková plocha
  88 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.