Informace

Byt, 2+kk

Pečlivě zrekonstruovaný byt s vysokými stropy a novými okny orientovanými do klidného zeleného vnitrobloku se nachází ve zvýšeném přízemí secesního bytového domu v jedné z neprestižnějších a nejkrásnějších vinohradských ulic, v první linii u romantického parku Grébovka. 

Účelnou dispozici bytu tvoří obývací pokoj s kuchyní, ložnice s malou šatnou, koupelna (vana se sprchovou zástěnou a termostatickou baterií, WC, umyvadlo s kvalitní koupelnovou skříňkou na míru, nika a topný žebřík) a předsíň s prostorem pro vestavěnou skříň. Orientace všech oken do vnitrobloku zaručuje příjemný klid

Byt je po nedávno dokončené precizní rekonstrukci, má nová okna, elektrické rozvody, omítky, interiérové dveře i novou koupelnu, kuchyni a vybavenou šatnu. Na podlahách jsou zcela nové parkety v klasickém stromečkovém vzoru, vstupní dveře v lahvově zelené barvě mají dobovou profilaci, kuchyňská linka je plně vybavena včetně vestavné myčky nádobí, indukční varné desky, kombinované mikrovlnné trouby (s funkcí pečení) a velké chladničky s mrazákem rafinovaně schované ze strany linky. Historický dům je dobrém stavu, má opravenou fasádu, moderní výtah a čerstvě zrenovované společné prostory. K bytu je možné přikoupit parkovací stání v sousední ulici.

Vynikající adresa na Vinohradech, přímo u horního vstupu do parku Grébovka upraveného v anglickém stylu. V pohodlném pěším dosahu se nachází vše potřebné, v blízkosti je venkovní posilovna, prodejna potravin a další obchody, restaurace, několik kaváren nebo kino Pilotů. Asi 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka, jen o pár minut více trvá cesta ke stanici metra Náměstí Míru. 

Podlahová plocha 44,68 m2 (dle prohlášení vlastníka 43 m2).

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104254
 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Celková plocha
  45 m²
 • Parkování
  Možnost dokoupení parkovacího stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.