Informace

Byt, 2+kk

Byt s balkónkem je umístěn ve 2. podlaží zrekonstruovaného pavlačového domu, který je umístěn na rozhraní čtvrtí Vinohrady a Žižkov, v jednosměrné ulici přímo u parku Rajská zahrada a navazujících Riegrových sadů.

Účelnou dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelna (s vanou, umyvadlem, WC a přípojkou na pračku), chodba s prostorem pro vestavěnou skříň a malá předsíň. Byt je přístupný z jihovýchodně orientované pavlače, jejíž část je využívána jako balkón

Dům i byt byly kompletně zrekonstruovány v r. 2008. Podlahy jsou dřevěné, vytápění centrální, dostatek světla propouštějí okna a balkónové dveře s dřevěnými rámy. V ložnici je vestavěná skříň. Společné prostory jsou udržované, k dispozici je výtah

Výhodná poloha v pěším dosahu centra, kampusu VŠE, stanice metra Jiřího z Poděbrad či hlavního nádraží s množstvím vnitrostátních i mezinárodních vlakových spojů a linkou metra C. V bezprostředním okolí funguje spousta kaváren, bister, restaurací a klubů či obchodů včetně supermarketu. Lokalitu zpříjemňují zelené plochy Rajské zahrady, Riegrových sadů či parku Náměstí Radost.

Podlahová plocha 36,4 m2, balkón 4,6 m2

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104295
 • Cena celkem
  7 159 000 Kč / 283 356 €
 • Podlahová plocha *
  36 m²
 • Balkon
  5 m²
 • Celková plocha
  41 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.