Informace

Byt, 3+kk

Prostorný mezonetový byt orientovaný do upraveného vnitrobloku se zahradou je součástí rezidence vytvořené z historického zámeckého pivovaru, kde obyvatelé pocítí genius loci. Místo se nachází v obci Škvorec ležící na východním okraji Prahy. 

Ve vstupní úrovni (ve 3. podlaží domu) se nachází padesátimetrový otevřený prostor s obývacím pokojem, jídelnou a kuchyní, samostatná toaleta a zádveří. V horním patře je ložnice se šatnou, další ložnice, z obou je vstup na balkon a koupelna (s vanou, WC a prostorem pro pračku či sprchový kout). 

Rezidenční projekt byl dokončen v r. 2009. Na podlahách jsou olejované parkety, spoustu denního světla propouštějí velkoplošná eurookna. Kuchyňská linka má pracovní desku z corianu, spotřebiče značek De Dietrich, Miele, Teka a Whirpool. Vytápění je centrální, obyvatelé domu mají k dispozici výtah a společnou kolárnu

V obci funguje školka a státní i soukromá základní škola, všechny tyto instituce jsou pár kroků od domu. Dále je v pohodlném dosahu prodejna potravin, restaurace a pošta, další občanská vybavenost se nachází v blízkých Úvalech, Říčanech nebo Praze. Autem se dá během 15 minut dostat například k P+R parkovišti na nádraží Praha-Běchovice, ke spojení s okolními městy lze využít i autobusové spoje. Okolí nabízí mnoho výletních tras, například do Klánovického či Babického lesa nebo Voděradských bučin

Podlahová plocha 110 m2, balkon 2,9 m2

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104299
 • Cena celkem
  8 485 000 Kč / 342 828 €
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Balkon
  3 m²
 • Celková plocha
  113 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.