Informace

Byt, 2+kk

Světlý byt s garážovým stáním a terasou poskytující pěkný výhled do sadu je umístěn v rezidenci Zelené město zasazené do tichého prostředí na úpatí zalesněného vrchu Třešňovka. Místo se nachází v rychlém dosahu supermarketu, škol, sportovišť i zastávek MHD.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnici, koupelnu (s vanou, sprchovou zástěnou, 2 umyvadly), samostatnou toaletu, komoru (s přípojkou na pračku a sušičku) a vstupní halu. Ze všech obytných místností lze vstoupit na zastřešenou terasu. Byt má příjemnou orientaci na východ a jih, výhodou je také, že ačkoliv vstup do bytu je z přízemí, terasa i okna jsou v úrovni 2. podlaží.  

Dostatek denního světla propouštějí velká dřevěná eurookna, na podlahách jsou dubové parkety, součástí vybavení jsou vestavěné skříně, bezpečnostní vstupní dveře a kompletní kuchyňská linka Sykora se spotřebiči v bílé barvě včetně indukční varné desky. Vytápění zajišťuje centrální domovní kotelna. Kupní cena zahrnuje sklep a garážové stání přístupné výtahem.

Rezidenční komplex se rozkládá na rozhraní Prahy 3 a 9, stranou od hlavních komunikací a zároveň na snadno dostupném místě v dosahu veškerých služeb i parků. Kousek od domu funguje supermarket, v blízkosti je i pošta, poliklinika, obchody, několik mateřských a základních škol, ZUŠ nebo Metropolitní univerzita. Nedaleko je také sportovní hala, sokolovna, tenisové kurty a plavecký bazén. Pár minut jízdy autobusem je vzdálena stanice metra Vysočanská nebo Želivského, do centra vedou přímé tramvajové linky. Možnost příjemných procházek nabízí park Třešňovka začínající hned u domu, do dalších zelených ploch lze dojet po cyklostezce

Podlahová plocha 55,14 m² , terasa 11,16 m², sklep 2,65 m2.  

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104300
 • Cena celkem
  9 500 000 Kč / 374 901 €
 • Poplatky za služby
  4 800 Kč
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Terasa
  11 m²
 • Celková plocha
  66 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  3 m²
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.